Dzień Życzliwości

21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Z tej okazji dzięki SU oraz oddziałowi przedszkolnemu nasi uczniowie zostali zaangażowani w kilka bardzo życzliwych przedsięwzięć:)

Przez cały tydzień, dzieciaki miały możliwość pisać na przygotowanych buźkach miłe słowa, pozdrowienia oraz komplementy, które przyklejali na specjalnej Tablicy Życzliwości.

Wyjątkowym pomysłem było stworzenie łańcucha składającego się z ogniw, na których każdy uczeń napisał coś życzliwego o koledze z klasy. Łańcuch ozdabia szkolne schody.

Wszystkie klasy wybrały też swoich Mistrzów Życzliwości i obdarowały ich pięknym pozytywnym medalem.

Uczniowie chętnie brali udział w zabawach, które pokazały jak dużo jest w nich sympatii, pozytywnych emocji i dobrej woli.

Monika Szymonik