Nasze bezpieczne wakacje

Wakacje to czas wypoczynku, zabaw, wyjazdów i spotkań z przyjaciółmi. To także czas, w którym można się czegoś nauczyć, bo przecież „podróże kształcą”. Dlatego mamy dla Was kilka propozycji na zatrzymanie cudownych wakacyjnych chwil oraz podzielenie się nimi z nami.
Przypominamy również ,że udane wakacje to bezpieczne wakacje , dlatego pamiętajcie przede wszystkim o tym by dbać o swojej bezpieczeństwo w każdej sytuacji!
Zapraszamy  do odwiedzenia strony www.bezpiecznewakacje.pl
Zachęcamy Was również do udziału w konkursach i zadaniach!
1. Konkurs plastyczny „Moje bezpieczne Wakacje”- regulamin konkursu na stronie  www.bezpiecznewakacje.pl w zakładce konkursy
2. Konkurs szkolny „Pamiętniki z wakacji” – jeśli planujesz prowadzić dziennik, pamiętnik, pisać w nim o swoich przygodach, miejscach , które odwiedzasz, wklejasz zdjęcia , pocztówki, bilety wstępu to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!  Po wakacjach oddaj swoją pracę do dnia 20 września, do pani Marzeny Janusz. Trzy najlepsze pracę zostaną nagrodzone!
3. Konkurs dla klas!! Pocztówka z wakacji na adres :
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Stalowej Woli ,
ul.Dmowskiego 9
37-450 Stalowa Wola
Wyślij pocztówkę-widokówkę, z miejsca w którym spędzasz wakacje. Podpisz ją swoim imieniem i nazwiskiem oraz napisz do której klasy uczęszczasz. Klasa , której uczniowie wyślą najwięcej pocztówek zostanie nagrodzona ,a my stworzymy wakacyjna mapę „Jedynki” na której znajdzie się każda widokówka .
4. Konkurs fotograficzny „Zatrzymaj chwilę”- wywołaj swoje ulubione zdjęcie z wakacji w formacie minimum 13X18 , podpisz swoim imieniem i nazwiskiem  oraz napisz gdzie zostało zrobione. Do 20 września oddaj swoją pracę do pedagoga szkolnego. Najlepsze pracę zostaną nagrodzone, a wszystkie fotografie zostaną pokazane na powakacyjnej wystawie.
5. Prześlij pozdrowienia e-mailem. Na adres psp1stw@wp.pl prześlij swoje zdjęcie, pozdrowienia, napisz nam jak się bawisz. Najciekawsze wypowiedzi i zdjęcia umieścimy na stronie szkoły www.psp1stw.szkola.pl oraz na Facebook www.facebook.com/PSP1StalowaWola.
Zapraszamy WAS do wspólnej zabawy i dzielenia się swoją wakacyjną radością! Życzymy wszystkim udanego wypoczynku  oraz bezpiecznej zabawy.
Do zobaczenia we wrześniu!!!