Zbiórka karmy dla bezdomnych zwięrząt

Dnia 9 grudnia 2013 roku w naszej szkole odbędzie się zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt, podopiecznych Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt  „Futrzak”, oraz piesków przebywających na terenie Zakładu Komunalnego w Pysznicy. Zwierzęta te czekają na odpowiedzialnych i dobrych opiekunów. Do chwili oddania do adopcji chcemy pomoc władzom Pysznicy w utrzymaniu zwierząt. Wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli o dobrym i wrażliwym sercu prosimy o przynoszenie karmy do dnia 9 grudnia. Karmę można oddać pani Magdalenie Antonowicz ( nauczyciel plastyki ) oraz pani Małgorzacie Jarockiej-Reczek ( pedagog szkolny).
Finał zbiórki odbędzie się 9 grudnia 2013 r., na przerwach o godzinie 11.30 oraz 12.30.
Liczymy na Waszą pomoc!
                                                                 Szkolny Klub Przyjaciół Futrzaka