SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO THE WORDS’ MASTER

W kwietniu 2019 roku w naszej szkole odbył się  Szkolny Konkurs  Języka Angielskiego  THE WORDS’ MASTER dla klasy „ 0’’ . Organizatorem i pomysłodawcą konkursu była pani Dorota Zagulska – nauczyciel języka angielskiego i języka niemieckiego. Głównym celem konkursu była popularyzacja i doskonalenie języka angielskiego, dodatkowa motywacja do nauki poprzez wspaniałą zabawę oraz rozwijanie wrażliwości i wyobraźni wśród uczniów.

Uczniowie wykazali duże zainteresowanie konkursem leksykalnym, pięknie nazywali obrazki, odpowiadali na zadane pytania oraz prezentowali swoje umiejętności artystyczne wykonując prace plastyczne. Wszyscy podopieczni otrzymali słodkie upominki za udział i ogromne zaangażowanie podczas konkursu.

Zwycięzcami w konkursie z języka angielskiego zostali:

I miejsce  –  Rotislav Sibirstev

II miejsce  – Michał Trzpis,

III miejsce  – Julia Owczarek.

Uczniowie otrzymali  dyplomy pamiątkowe , nagrody oraz  gadżety zakupione  dzięki zaprzyjaźnionemu  Sponsorowi  – Firmie SUPERIOR INDUSTRIES .Nagrodzonym uczniom oraz wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratuluję i dziękuję za  wspólną obcojęzyczna przygodę.