Świętujemy Dzień Mamy i Taty

Dnia 26 maja 2017 roku w klasie I a odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki i Ojca.
Uczniowie pod kierunkiem wychowawczyni pani Agnieszki Kawy podziękowali rodzicom, przedstawiając, pełną wiosennych barw, sztukę „Grymaśna Stokrotka”. Nie brakowało również radosnych piosenek, w rytm których pociechy entuzjastycznie i z właściwym sobie urokiem, wyśpiewały i wytańczyły rodzicom całą gamę pozytywnych uczuć oraz wdzięczność za ich miłość, opiekę, trud wychowania… a przede wszystkim za cierpliwość  Oprócz niezapomnianych przeżyć, po występie artystycznym, rodzice otrzymali również własnoręcznie wykonane przez ich pociechy bukiety oraz breloczki. W programie imprezy był również konkurs z nagrodami dla rodziców. Dzieci przygotowały portrety swoich najukochańszych rodziców, których zadaniem było odszukanie swojej podobizny. Zadanie okazało się nie łatwe, gdyż poziom artystycznej abstrakcji prac, był tak wysoki, że czasem trudno było rozszyfrować przesłanie małych artystów. Rodzice nie bez trudu rozpoznali talenty artystyczne swoich dzieci.
Kiedy dzieci już wyrecytowały, wytańczyły i wyrysowały wszystkie swoje uczucia, pozostało już tylko rozsmakowywać się pysznymi ciastkami.