NIE BIJ MNIE… KOCHAJ MNIE

Historia MISIA…

Już 16 kwietnia odbędzie się kolejna edycja akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Nie bij mnie – kochaj mnie!”. Tym razem postanowiliśmy przyłączyć się do niej całą naszą społecznością szkolną . Do 14 kwietnia można przynosić do naszej szkoły pluszowe misie (mogą być inne pluszowe zwierzaczki). Zadaniem uczniów będzie założenie misiom symbolicznego opatrunku ( zabandażowanie łapki, przyklejenie plasterka itd.) .
Akcja „Miś” została zainicjowana przez Jurka Owsiaka, szefa Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej.

Miśki z napisem „Nie bij mnie – kochaj mnie!” zostaną rozłożone przez uczniów , ale także wolontariuszy z innych szkół w różnych częściach miasta i będą miały za zadanie przypominać dorosłym o tym, że nie wolno stosować przemocy. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o akcji….KLIKNIJ

Poznaj historię MISIA