Kraków, Paryż, Londyn, Rzym, Nowy Jork…;-)

Ach,…co to była za podróż!Uczniowie klasy 6a udali się w podróż dookoła świata ;-)Podczas dwudniowej wycieczki dzieci zwiedziły uroczy Kraków,zaglądając w ukryte podwórka,uliczki i przyciągające swym urokiem zabytki.
Swe pasje, mogli rozwijać w Centrum Nauki i Zabawy “Klockoland”, gdzie pod okiem pań prowadzących budowali roboty z klocków lego,posługując się specjalnym programem komputerowym.
Podróż dookoła świata mogli odbyć podczas pobytu w Parku Miniatur w Inwałdzie.Pan przewodnik oprowadzał po najbardziej znanych budowlach świata i  opowiadał o związanych z nimi historiach .    Nie zabrakło oczywiście czasu na zabawę;-)Lunapark ze swoimi atrakcjami przyciągał rozbawione dzieci.
Na koniec wycieczki, uczniowie zwiedzili Dom Jana Pawła II-Muzeum Papieskie oraz Bazylikę Ofiarowania NMP w Wadowicach.
Szczęśliwe, rozśpiewane i pełne wrażeń wróciły do stęsknionych rodziców;-)