Dzień dziecka w dyskotekowych rytmach

31 maja 2013 roku był w naszej szkole dniem bez zajęć edukacyjnych. Ten dzień upłynął nam pod hasłem Dzień Dziecka – baw się i tańcz. Z tej okazji na sali gimnastycznej zorganizowaliśmy  dyskotekę, którą poprowadził DJ- Tadeusz Lisowski. Były tańce, gry i zabawy, a nawet ćwiczenia z Panem Konradem Mężyńskim.

Pan DJ przypadł do gustu szczególnie młodszym uczestnikom zabawy, które do samego końca zabawy nie schodziły z parkietu.

31 maja był również okazją do spotkań w klasach, gier i zabaw na świeżym powietrzu razem z wychowawcami i nauczycielami. Rodzice przygotowali dla swoich pociech poczęstunek , były więc ciasta , napoje i oczywiście uśmiechnięte buzie dzieci. Na koniec uczniowie z klasy 2 a , wraz panią Beatą Paterek zaprosili nas do obejrzenia przedstawienie teatralnego pt. “W Krainie Śmieciolandii”. Spektakl wszystkim bardzo się podobał ,a co najważniejsze zachęcał do dbania o nasze środowisko.

Wszystkim dzieciom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji DNIA DZIECKA.