Zabawa karnawałowa – 9 stycznia 2024 r.

Karnawał to tradycja i dobra zabawa. Wszyscy czekaliśmy na coroczny bal z niecierpliwością. Przedszkolaki przybyły tego wieczoru do przedszkola w karnawałowych przebraniach. W naszej sali spotkały się różne postaci z bajek, spider-meny, policjant, wróżki, księżniczki, królowe i wiele innych. Kolorowe stroje oraz pięknie udekorowana przez nasze panie sala wprowadzały niesamowity nastrój i wiele radości. Po zebraniu się wszystkich uczestników i wykonaniu pamiątkowych zdjęć udaliśmy się na salę gimnastyczną. Zabawę prowadził wodzirej, który zachęcał wszystkich do tańca znanymi przebojami, zabawami oraz konkursami. Przerwy spędziliśmy w sali przedszkola, gdzie nasi rodzice i opiekunowie przygotowali pyszny poczęstunek. Nie obyło się bez niespodzianki. Podczas głosowania na najsympatyczniejszą osobę, a zarazem najciekawsze przebranie – nasz kolega Mateusz zdobył koronę oraz tytuł króla balu. Brawo Mateusz! Wyglądasz pięknie w tej koronie.

Nauczyciele oddziału przedszkolnego: Agnieszka Kawa, Małgorzata Małek- Gmiter.