Welcome to Maltalingua School of English in St. Julians!

Rozpoczynamy pierwszy dzień zajęć merytorycznych. W ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego Plus, dziesięcioro Nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej im. Wacława Górskiego w Stalowej Woli realizuje projekt ,,Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i kadry edukacji szkolnej ” Szkoła z oknem na świat (…) i bierze udział w kursie /szkoleniu kadry edukacji szkolnej.

6 maja 2024 oficjalnie staliśmy się studentami międzynarodowej szkoły językowej. Otrzymaliśmy identyfikatory i legitymacje studenckie. Rozpoczynamy intensywne szkolenie językowe i kurs metodyczny CLIL w przepięknym St. Julians na Malcie. Nie możemy się doczekać nowych wyzwań !

W aplikacji widocznej dla każdego studenta śledzimy rozkład zajęć merytorycznych każdego dnia. Poza najważniejszymi informacjami , aplikacja zawiera zaproszenia na imprezy z Programu Integracyjnego i Kulturowo –Turystycznego, daje możliwość zapisania się do Klubów Językowych, gdzie można dodatkowo rozwijać umiejętności językowe. Pragniemy najlepiej wykorzystać czas na efektywną naukę, dzielenie się doświadczeniami w grupach międzynarodowych nauczycieli i studentów z różnych krajów Europy. Chcemy  poznawać walory krajobrazowe i dziedzictwo kulturowe Malty.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z kolejnych dni mobilności edukacyjnej.