Przedszkolaki witają wiosnę

Celebracja powitania wiosny to w przedszkolu radosne i kolorowe wydarzenie. 21 marca 2024 roku do naszego przedszkola zawitały ptaki, kwiaty, żabki i motyle- symbole wiosenne. Ten dzień rozpoczęliśmy od Konkursu piosenki pod hasłem „Witaj Wiosno”

Następnie wyruszyliśmy razem z kolegami i koleżankami oraz ich nauczycielami z klasy 3 barwnym korowodem z marzanną ulicami w pobliżu naszej szkoły. Pożegnaliśmy zimę, dziękując jej za śnieg i zabawy na łyżwach, sankach, nartach. Po pożegnaniu zimy, nasza marzanna została pięknie przystrojona w suknię i przemieniła się w Panią Wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały, machając zielonymi gaikami i  śpiewając piosenki na powitanie tak długo wyczekiwanej nowej pory roku – wiosny.

Nauczyciele oddziału przedszkolnego: Agnieszka Kawa, Małgorzata Małek-Gmiter.