Pożegnanie przedszkola

Uroczystość pożegnania przedszkola przez starszaków z naszego oddziału przedszkolnego była okazją do prezentacji całorocznych osiągnięć oraz talentów. Wierszem, piosenką i tańcem dzieci przypomniały ważne dla nich wydarzenia z tego roku, podziękowały dyrekcji szkoły, nauczycielkom i pracownikom. Podziękowania zakończyli polonezem dla rodziców, wyrażając wdzięczność za miłość i opiekę. Następnie pociągami wyruszyły na poszukiwanie wakacyjnych przygód i nowych przyjaźni. Podsumowaniem uroczystości było wręczenie pamiątkowych książek, dyplomów i prezentów.

Choć wszyscy byli dumni, że już zostaną pierwszakami, było odrobinę smutku, że tak szybko minął im czas w przedszkolu i zakończyli ten etap swojej edukacji.

Uroczystość przygotowały panie Agnieszka Kawa i Małgorzata Małek.

Coś się kończy, by mogło rozpocząć się nowe….  Gratulujemy przedszkolakom, dziękujemy za wspólnie spędzony rok. Starszakom życzymy sukcesów w klasie I.

Nauczyciele przedszkola:
Agnieszka Kawa, Anna Machała Nowak, Małgorzata Małek