Dzień Mamy i Taty w oddziale przedszkolnym

Dwa najpiękniejsze słowa świata: Mama i Tata. Dzień Mamy i Taty w oddziale przedszkolnym.

Mama i Tata to słowa, w których mieści się cały świat każdego, czy to dziecka, czy dorosłego.

6 czerwca 2024 roku był dniem szczególnym, bardzo uroczystym i jednocześnie bajkowym. Zaprosiliśmy rodziców i opiekunów do naszego przedszkola z okazji Ich święta na przedstawienie „Wiosenna łąka”.  Przedszkolaki za pomocą gry aktorskiej, piosenek, wierszy, muzyki i tańca, wyraziły swoje uczucia przywiązania, szacunku i miłości oraz wdzięczności za trud wychowania.

Tego dnia rodzice podziwiali swoje pociechy wcielające się w role motyli, biedronek, trzmieli, pszczółek, pasikoników, pająków, komarów, muszek, bociana oraz kwiatów- mieszkańców łąki. Brali też aktywny udział w przedstawieniu, pomagając biedroneczkom odnaleźć zagubione kropki, czy upleść sieć dla pająka. Niespodzianka przygotowana w tajemnicy, zaskoczyła wielu rodziców. Uśmiech, wzruszenie i radość na Ich twarzach – były bezcenne. Po gromkich brawach dzieci złożyły życzenia i wręczyły kwiaty, następnie zaprosiły rodziców na poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy rodzicom i opiekunom za tak liczne przybycie, słowa uznania dla artystów i nauczycieli. Drodzy rodzice Wasze słowa mają wielką moc, uskrzydlają do kolejnych wyzwań, rozwijania talentów naszych dzieci, prezentacji ich na forum.

Życzymy jeszcze raz wszystkiego co najlepsze: zdrowia, pomyślności i radości, a przede wszystkim dumy ze swoich pociech.

Te niezapomniane chwile można podziwiać na zdjęciach, które wykonała pani Ania Machała Nowak, której serdecznie dziękujemy za pomoc.

Uroczystość przygotowały: panie Agnieszka Kawa i Małgorzata Małek