Wyróżnienia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej

11 października 2018 r. w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu świętowano Dzień Edukacji Narodowej. W spotkaniu uczestniczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.

Spotkanie w Mielcu było jednym z kilku podobnych spotkań odbywających się w tym czasie – w ramach wojewódzkich uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości nauczycielom i pracownikom wręczone zostały odznaczenia państwowe, Medale Komisji Edukacji Narodowej, Nagrody Ministra Edukacji Narodowej oraz Nagrody Podkarpackiego Kuratora Oświaty. W uroczystości udział wzięli także podkarpacki kurator oświaty Małgorzata Rauch oraz marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl.

Wśród nagrodzonych osób znalazły się także nauczycielki z naszej szkoły.

Pani Agata Głaz, nauczycielka wychowania fizycznego otrzymała Nagrodę Kuratora Oświaty, a pani Małgorzata Jarocka została odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

15 października obie panie, wraz z panią dyrektor Małgorzatą Kalinką zostały zaproszone na uroczystość, podczas której Prezydent Miasta Lucjusz Nadbereżny osobiście pogratulował nauczycielkom  .

Głównym celem uroczystości, która odbyła się w Gmachu Biblioteki Międzyuczelnianej było  wręczenie Nagród Prezydenta , oraz wyróżnień- stypendiów dla najlepszych uczniów ze Stalowej Woli.

Nagrodę Prezydenta otrzymała pani Bogusława Łukawska , nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.

Wyróżnienie  oraz stypendium Prezydenta Miasta otrzymał Jakub Bulec- uczeń klasy 7 b.

Serdecznie gratulujemy!