Wicemistrzowie w piłce siatkowej!

W dniach 30-31.01.20r na obiektach sportowych Liceum Samorządowego w Stalowej Woli, odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, po czym najlepsze drużyny walczyły o miejsca finałowe. Nasi chłopcy zakwalifikowali się do ścisłego finału i wywalczyli wysokie drugie miejsce!Zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i pięknym pucharem. Reprezentacja dziewcząt rozegrała spotkania tym samym systemem co chłopcy. W ostecznym podsumowaniu drużyna zajęła trzecie miejsce w grupie. W reprezentacji szkolnej wystąpili: Milena Pistor, Natalia Krowińska, Klaudia Krowińska, Aleksandra Kucio, Aleksandra Markiewicz, Jessica Sady, Katarzyna Kwiecień, Jakub Bulec, Adrian Sajdak, Kacper Piotrowski, Oliwier Miecznikowski, Krystian Dąbek, Mikołaj Studnicki i Jakub Kamiński. Serdecznie gratulujemy!!!