fb

PSP nr 1 w Stalowej Woli – im. Wacława Górskiego, szkoła z tradycjami, wszechstronny rozwój dziecka, placówka oświaty, nauka, rekrutacje Stalowa Wola 1938

Temat: BEZPIECZEŃSTWO-z wizytą na policji

dsc_0224

15 września 2016 r. uczniowie klas 1-3 odwiedzili Komendę Powiatową Policji w Stalowej Woli i tam spotkali się z funkcjonariuszami policji, by porozmawiać o bezpieczeństwie. Oprócz przypomnienia zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego mówiono między innymi o tym jak zachować się w przypadku ataku psa lub w sytuacji kontaktu z osobą, której nie znamy. Podczas spotkania była okazja do przymierzenia policyjnego kasku i obejrzenia radiowozu, co oczywiście cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród naszych dzieci.

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-stalowa-wola/wydarzenia/art3426,dzieci-z-wizyta-u-stalowowolskich-policjantow.html< powrót