Świąteczny Kiermasz

16 grudnia –już w najbliższy poniedziałek- Samorząd Uczniowski , Szkolny Zespół ds. Promocji Zdrowia, Redakcja Szkolnej Gazetki , Klub Literacki , Uczniowie-Artyści serdecznie zapraszają do udziału w Świątecznym Kiermaszu i Kreatywnych Przerwach.

Samorząd Uczniowski wraz z grupą Nauczycieli zainicjował akcję zorganizowania szkolnego kiermaszu i Kreatywnych Przerw. W programie Kiermaszu –wykonywanie własnoręcznie ozdób klasowych, przygotowanie kartek z życzeniami; wystawa prac uczniów. W planie konkursy na najciekawszy świąteczny strój i smakowanie pierniczków,  innych świątecznych słodkości. Będą zabawy i wspólne strojenie żywej –ekologicznej- choinki. Chcielibyśmy, by nasze drzewko było pełne świątecznych życzeń i serdeczności. Zachęcamy Nauczycieli do wykonywania wspólnie z klasą ozdobnych, kolorowych łańcuchów, innych ozdób. Prosimy o wsparcie naszej inicjatywy  Uczniów,  Nauczycieli , Rodziców.

Do tyc , którzy lubią i potrafią przygotowywać świąteczne słodkości, kierujemy prośbę o przygotowanie i przyniesienie na Kiermasz pierniczków i innych słodkości. Kiermasz będzie trwał od 10.30 , 11.30, 12,30 –podczas przerw, na górnym korytarzu zbieramy na kolejne uczniowskie inicjatywy i wsparcie akcji Unicef na rzecz dzieci zagrożonych głodem i wojną – Kontynuacja szkolnej akcji SU z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka.

Współtworzymy w szkole radosny, świąteczny nastrój. Dołączcie do nas. Zapraszamy ;)

PS  Zbiórka przed kiermaszem – Szkolna Biblioteka –godz.8.50

Opiekun SU M.Janusz