„Smyki na start”, czyli zawody młodych lotników.

W poniedziałek, 1.04.2019 w naszej szkole odbyły się Zawody Lotników Klas Drugich, podczas których uczniowie pod czujnym okiem inż. pilota Edwarda Paterka ze Stalowowolskiego Klubu Seniorów Lotnictwa, własnoręcznie sklejali modele latające. Potem każdy uczeń wykonywał trzykrotny rzut swoim samolotem. Suma wyników decydowała o zwycięstwie. Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy      II a, Amelka Sycz, drugi był Dawid Woźniak z klasy II b, zaś trzecie miejsce uzyskał Oliwier Rurak, również z klasy II b. Imprezę zaszczycili rodzice i dziadkowie, którzy wspierali dzieci podczas klejenia modeli, a następnie dzielnie sędziowali podczas rzutów.

Za świetną imprezę, łączącą elementy zabawy, edukacji i rywalizacji oraz poświęcony czas serdecznie Panu Edwardowi dziękujemy!!!