Ponownie “Szach-Mat” dla Piotra :-)

W dniu 7.05 .16 w Bibliotece Miejskiej w Stalowej Woli, odbył się Powiatowy Turniej Szachowy zorganizowany w ramach projektu „Szach-Mat” przez Katolicki Klub Sportowy Victoria i Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Passion & Sport w Stalowej Woli. W turnieju wystartowało  52 zawodników, uczniów szkół stalowowolskich a także uczniowie ze szkół w Jastkowicach, Pysznicy, Zaklikowie, Tarnobrzegu, Rudniku nad Sanem, Leżajsku, Nowej Sarzynie i Sędziszowie Małopolskim.

Rozgrywki przeprowadzono systemem szwajcarskim  po 15 minut na partię dla każdego zawodnika. Zawodników  podzielono na dwie kategorie. W grupie A rywalizowali juniorzy urodzeni w roku 2004 i starsi, a w grupie B – juniorzy z rocznika 2005 i młodsi.Uczeń naszej szkoły Piotr Działak po raz kolejny pokazał kto rządzi na szachownicy. W rozegranych przez Piotra siedmiu rundach, pięć zwycięstw należało do niego. W ostatecznym podsumowaniu Piotr zajął II m-ce w Powiatowym Turnieju Szachowym!

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!