Piknik z okazji Dnia Dziecka WYLOGOWANI

31 maja obchodziliśmy w naszej szkole Święto Dziecka. Z tej okazji zorganizowaliśmy piknik pod hasłem WYLOGOWANI by z dala od komputerów, tabletów, telefonów i Internetu uczyć się poprzez zabawę, sport, gry i konkursy.

Imprezę rozpoczęliśmy radosną ZUMBĄ prowadzoną przez Adama Cichonia. Taneczna energia udzieliła się każdemu i z uśmiechem rozeszliśmy się do piknikowych stoisk. A czekało na nas morze atrakcji :

1. Rowerowy tor przeszkód przygotowany przez Rowerzystów ze Stali.
  2. Malowanie po „niewidzialnej ścianie” czyli malowanie farbami po folii ze streczu rozciągniętej między drzewami.
  3. Zdjęcia i malowanie twarzy przez animatorów z firmy FOTOLUSTRO
  4. Karaoke prowadzone przez pana Filipa Miłkowskiego.
  5. Mega klocki, bańki mydlane, mega warcaby użyczone nam z Parku 24, dzięki Miejskiemu Domu Kultury.
  6. Eksperymenty chemiczne przygotowane przez nauczyciel PSP 1
  7. Loteriada” przygotowana przez Samorząd Szkolny z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez MRÓWKĘ , Superior Industries, Galerię VIVO , Decathlon Stalowa Wola, Samorząd Szkolny.
  8. Stowarzyszenie „Oratorium” z malowaniem twarzy, robieniem „slimów”, bransoletek oraz balonami z helem.
  9. Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli z radiowozem , konkursem „Slalom z alkogoglami” i atrakcyjnymi nagrodami.
  10. Komenda Powiatowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli- strażacy zapraszali do wnętrza wozu strażackiego i opowiadali o swojej pracy.
  11. Wojsko16 Batalion Saperów w Nisku prezentował sprzęt saperski, a 3 Batalion Inżynieryjny pomagał w zabezpieczeniu imprezy i w poczęstunku.
  12. Centrum Edukacji Zawodowej – uczniowie CEZ malowali dzieciom twarze i robili fantazyjne fryzury.
  13. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 zaprosił do rzutów do celu, szachów, slalomu z taczkami, a także do upinania strojów na manekinach i przymierzania fantazyjnych kapeluszy. Można było również nauczyć się obsługi sprzętu wykorzystywanego do pomiarów geodezyjnych.
  14. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 „Fototechnicy” robili uczestnikom profesjonalne zdjęcia, a także dokumentowali przebieg imprezy.   W świetlicy szkolnej powstało profesjonalne studio fotograficzne. Można było nawet wydrukować na pamiątkę swoje zdjęcie. Uczniowie klas gastronomicznych przygotowali przepyszne gofry, smoothies, koktajle i orzeźwiające napoje.
  15. Centrum Kształcenia Ustawicznego zapraszało do malowania twarzy, paznokci i oczywiście do studia fantazyjnych fryzur
  16. Dzięki galerii VIVO mogliśmy stworzyć strefę relaksu, która w trakcie meczu zamieniła się w strefę kibica.
  17. Odwiedziła nas MRÓWKA , która rozdawała dzieciom balony , jeździła fiatem 126 P i zachęcała dzieci do wspólnej zabawy. Mrówka przekazała naszym dzieciom atrakcyjne nagrody, strecz i farby do malowania.

O godzinie 12.30 rozegraliśmy MECZ-Rodzice vs. Uczniowie

Walka była bardzo zacięta. Zwyciężyła drużyna „Granatowych” uczniów . Każdy uczestnik rozgrywek dzięki firmie TRYUMF otrzymał złoty medal, a zwycięska drużyna puchar. Nagrody rzeczowe – piłki trafiły do uczniów dzięki Sklep sportowy Maraton i Sklep Decathlon.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim , którzy zaangażowali się w organizację pikniku. Dziękujemy rodzicom naszych uczniów , pani Małgorzacie Gotfryd i Annie Pyrkosz za pomoc i wspólną zabawę.

Panu Piotrowi Pyrkosz za profesjonalne komentowanie naszego meczu i rodzicom , którzy podjęli wyzwanie zmierzenia się w sportowym starciu z naszymi uczniami.

Dziękujemy sponsorom:

1. Prezydent Miasta Stalowa Wola
  2. Pan Stanisław Sobieraj –Przewodniczący Rady Miejskiej
  3. Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. Stalowa Wola
  4. Nadsański Bank Spółdzielczy
  5. TASTA Armatura
  6. Salon Fryzjerski ”Basieńka”
  7. Polskie Składy Budowalne MRÓWKA
  8. PSS Społem Stalowa Wola
  9. Hurtowania Korda Stalowa Wola
  10. Matthias Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsa
  11. PPHU. Piekarnie. Sklepy Bełzak Zofia
  12. Tryumf Sp. Z o.o.
  13. Sklep sportowy Maraton
  14. Decathlon Stalowa Wola
  15. Galeria VIVO Stalowa Wola
  16. Miejski Dom Kultury
  17. Wodociągi Stalowa Wola
  18. Hurtowania AVOCADO

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.