Pasowanie na ucznia PSP1

18 października 2013 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia . Pierwszoklasiści zdali swój pierwszy w życiu egzamin odpowiadając na pytania z różnych dziedzin wiedzy. Dzieci udzielały odpowiedzi w formie wierszy i radosnych piosenek. Po złożeniu ślubowania na sztandar szkoły uczniowie przechodzili przez symboliczną bramę, a następnie byli  pasowani  „czarodziejskim” ołówkiem przez panią dyrektor Małgorzatę Kalinkę.

Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy medal, dyplom oraz kuferek pełen słodkich niespodzianek. Sesja zdjęciowa była uwieńczeniem uroczystości.

Następnie uczniowie , razem z wychowawczyniami panią Dorotą Łasicką oraz panią Jolantą Mścisz świętowali w salach lekcyjnych, przy poczęstunku przygotowanym przez rodziców.

W tym roku pasowano na uczniów 36 Pierwszoklasistów. Wszystkich jeszcze raz serdecznie witamy w progach naszej szkoły i życzymy samych sukcesów na „nowej drodze życia” .

Więcej zdjęć   wkrótce w naszej internetowej galerii ,a także na stronie http://www.stalowka.eu/nowosci,stalowa_wola,8,1,pasowanie_na_ucznia_w_psp1,1889.html