Niezwykła lekcja historii

Dn. 16 października 2018 roku uczniowie klas młodszych wzięli udział w niecodziennej lekcji historii. Dzięki Bractwu Rycerskiemu poznali dzieje naszego kraju i przygotowali się do obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały i obejrzały inscenizację ukazującą losy kraju.
Była ona niezwykle pouczająca, ale też bardzo zabawna, a to już dzięki grze naszych małych aktorów. Uczniowie wcielili się w role państw, które podzieliły między sobą naszą ojczyznę oraz historycznych postaci m.in. marszałka Józefa Piłsudskiego. Odgrywając swoje role, pokonali wrogów i świętowali odzyskanie niepodległości przez Polskę.

Zapraszamy od obejrzenia fotorelacji wykonanej przez p. M. Woch- naprawdę warto!