KONCERT ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY -WESOŁYCH ŚWIĄT

Piątek , 20 grudnia 2013 roku upłynął w naszej szkole w świątecznej atmosferze. Odświętne ubrania, kolędy, dzielenie się opłatkiem , klasowe wigilie, barszcz z uszkami i przepiękny Koncert Świąteczno-Noworoczny sprawiły ,że poczuliśmy zbliżające się się Święta.. Szczególnie koncert, w wykonaniu uczniów klas artystycznych naszej szkoły oraz Dziecięcej Orkiestry Dętej PSP 1 , który obejrzeliśmy w Miejskim Domu Kultury wprowadził nas w magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Koncert przygotowali nauczyciele i instruktorzy MDK, którzy na co dzień pracują z naszymi dziećmi .Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za wspaniały występ, a nauczycielom za cierpliwość, pomysłowość i zaangażowanie, których efekt z wielką przyjemnością i wzruszeniem mogliśmy podziwiać podczas koncertu.

1. AGNIESZKA GUZIK – choreografia (klasy: 3 a, 3 b, 4 a)
2. MAGDALENA SIKORA – choreografia (klasy: 1 a, 1 b, 2 a, 2 b, 2 c)
3. MIECZYSŁAW PARUCH
– opracowanie kolęd i pastorałek na Dziecięcą Orkiestrę Dętą oraz kapelę ZPiT Lasowiacy
– przygotowanie i prowadzenie Dziecięcej Orkiestry Dętej
4. TADEUSZ SZUBARTOWSKI (zajęcia dla klarnecistów) i PAWEŁ RÓŻAŃSKI (zajęcia perkusyjne) – współpracownicy Mieczysława Parucha
5. KAPELA Zespołu Pieśni i Tańca Lasowiacy pod kierunkiem M. Parucha
6. MARIAN WASIUTA – nagłośnienie
7. BERNARD BERNACIAK-TRYBUCH – oświetlenie
8. MARTA RADWAŃSKA i LIDIA BIERNAT – dekoracje
9. BARBARA SZELIGA – kostiumy
10. ELŻBIETA PARUCH -scenariusz i reżyseria

Wszystkim uczniom , rodzicom, nauczycielom , ich rodzinom oraz sympatykom szkoły życzymy Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku 2014.