Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodzi niezwykła zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś.
W tym dniu wszyscy uczniowie mogli przynieść do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.
Dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z Paniami przygotowały program artystyczny dla starszych kolegów.

W ten sposób ten wyjątkowy dzień umiliły nam piosenki, scenki teatralne oraz taniec. Był czas również na zagadki o misiach oraz możliwość zrobienia zdjęcia w fotobudce. W tym dniu rozstrzygnięty został również szkolny konkurs plastyczny pt. „Mój przyjaciel Miś”, kierowany do uczniów klas „0” oraz I-III. Wśród zebranych prac dominowały prace wyklejane kulkami z bibuły, malowane pastelami oraz tworzone z materiałów różnego rodzaju. Wiele prac było bardzo pomysłowych oraz starannie wykonanych dlatego 9 zostało nagrodzonych i aż 10 wyróżnionych.
Dziękujemy wszystkim uczniom, wychowawcom oraz rodzicom za włączenie się do wspólnego świętowania.

Patrycja Walec i Anna Machała