Apteczki dla małych ratowników

Już jutro uczniowie klas trzecich, którzy ukończyli szkolenie z pierwszej pomocy w ramach programu Ratujemy i Uczymy Ratować prowadzonym przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy otrzymają apteczki . W apteczkach znajdą schemat udzielania pierwszej pomocy, koc ratunkowy, rękawiczki, maseczkę do resuscytacji  i bandaż. Wspólnie z uczniami klas starszych przygotowywaliśmy apteczki, była też okazja ,żeby przypomnieć sobie zasady udzielania I pomocy i porozmawiać na temat sposobu użycia zawartości apteczek. Okazuje się ,ze każdy trzecioklasista pamięta zasady I pomocy. Dlatego nawet na świadectwach szkolnych znajdą się wpisy i hologramy informujące o udziale w programie Ratujemy i Uczymy Ratować. Relacja z wręczenia apteczek , oraz kilka bezpiecznych wskazówek na wakacje  już wkrótce!