Aleks Dydak laureatem konkursu matematycznego

6 kwietnia 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 im. „Szarych Szeregów” w Stalowej Woli obył  się etap  miejski   X Powiatowego Konkursu Matematycznego „MATEMATYCZNA SZTAFETA KLAS PIĄTYCH”.

Zadania konkursowe uwzględniały zagadnienia objęte podstawą programową oraz wykraczające poza obowiązkowe treści nauczania w klasie piątej. Uczestnicy przez 60 minut rozwiązywali zadania zamknięte i otwarte, opracowane przez organizatora konkursu.

Spośród uczestników, którzy w konkursie miejski (gminnym) uzyskali powyżej 60% poprawnych rozwiązań, organizator wyłonił uczniów do II etapu.

Miło nam poinformować , że do etapu powiatowego zakwalifikował Aleks Dydak– uczeń klasy 5 b naszej szkoły.  Aleksowi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie powiatowym!

wyniki sztafety etap miejski 2018