ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ I ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Zgłoszenia do klasy I (dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły) będą przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną (informacje w sekretariacie szkoły). Klikając w poniższy obrazek zostaną Państwo przekierowani do formularza zgłoszenia:

Postępowanie rekrutacyjne (dla dzieci spoza obwodu szkoły) od 5 do 14 maja 2021 r. zgodnie z ustalonym harmonogramem i kryteriami. Natomiast postępowanie uzupełniające od 26 lipca do 3 sierpnia 2021 r.

Zgłaszanie dzieci do oddziału przedszkolnego będą przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną od 08 do 22 marca 2021 r. Klikając w poniższy obrazek zostaną Państwo przekierowani do formularza zgłoszenia:

Kryteria postępowania rekrutacyjnego:

Na podstawie Uchwały Rady Miejskiej w Stalowej Woli ustalone zostały kryteria w postępowaniu rekrutacyjnym do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2021/2022. Szczegóły w załącznikach:


Zapraszamy do zapisywania dzieci do  oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wacława Górskiego  na rok szkolny 2021/2022 oraz do pozostałych oddziałów naszej szkoły.

Rekrutacja