ŚWIETLICOWY KONKURS PIOSENKI

Pomysł zrodził się na początku roku szkolnego, kiedy to wychowankowie i nauczyciele planowali pracę na świetlicy. Wykorzystując metodę „Burzy mózgów” zgromadzono wiele pomysłów. Ich realizacja odbyła się w ciągu minionego roku. Jednym z nich były zajęcia z piosenką. Podsumowaniem zajęć muzycznych była prezentacja piosenek w formie konkursu. Uczniowie mogli wybrać piosenkę, której uczyli się w ciągu roku na świetlicy lub inny przebój. Jedynym warunkiem było, aby była to piosenka w języku polskim. Chętne dzieci bardzo aktywnie włączyły się w realizację zadania. Przygotowały we współpracy z rodzicami repertuar, nagrania utworów, stroje, rekwizyty. Komisja w składzie: p. Dorota Łasicka, p. Jola Mścisz, oraz p. Zofia Merkiel miała nie lada problem z wyłonieniem zwycięzców.
przyznano:

Dwa równorzędne miejsca I
SOBIŁO WERONIKA kl.3a
oraz tercet: MARKOWSKA OLIWIA kl.2a, KUDELSKA ANNA,  kl.2bMENCFEL OLIWIA kl.1c

Dwa równorzędne miejsca II
OLIWIA SZEWCZYK kl. 1c
ALICJA OLECH kl.3a

Miejsce III
duet: JULIA TRZPIS I LAURA BONARSKA kl.2c
Wyróżnienia:
WIKTORIA JUNGER kl.1a
JULIA MAZUR kl.2a
SARA BEŁZAK
MARTYNA ROJOWICZ
NATALIA PAMUŁA wszystkie z kl.I

Zmagania konkursowe podziwiała publiczność złożona z wychowanków świetlicy jak i ich rodziców. Wszystkim bardzo podobały się występy uczniów. Impreza odniosła tak duży sukces, że postanowiono ją wpisać na stałe do kalendarza imprez świetlicy.