Turniej BRD wygrany!

24 kwietnia 2017 roku na obiektach MOSiR w  Stalowej Woli odbył się miejski etap Turnieju “Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego”.  W turnieju wzięli udział uczniowie z 6 szkół podstawowych i 3 gimnazjalnych. Nasza reprezentacja w składzie : Wiktoria Nikolas , Żaneta Jabłońska, Filip Beck i Jakub Wieprzęć wywalczyła 1 miejsce i tym samym zakwalifikowała się do etapu powiatowego.

Turniej składał się z trzech części.  W pierwszej wszyscy musieli napisać test ze znajomości zasad ruchu drogowego, w  kolejnej wykazać się umiejętnością udzielania pierwszej pomocy, a w  ostatniej – zaliczyć test jazdy na rowerze po  trudnym technicznie torze. Nasi uczniowie poradzili sobie doskonale! Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny etap!