Szkolny Konkurs Matematyczny o tytuł „Mistrza Matematyki” – rozstrzygnięty

Dnia 25 maja 2018r. w Szkole Podstawowej nr 1 w  Stalowej Woli odbył się szkolny konkurs matematyczny dla klas 4-7 o tytuł  „ Mistrza Matematyki”.

Główne cele konkursu to motywacja uczniów do rozwijania intelektualnych wyzwań. Przygotowane zadania pozwalają diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów, jak i również odkrywać ich uzdolnienia i talenty matematyczne.

I miejsce i tytuł „ Mistrza Matematyki klas  czwartych zdobył – Konrad Zagulski  4c

II m-ce       Oliwia Markowska  4b, Wiktor Studnicki 4c, Wanessa Pac 4b

III m-ce      Anna Kudelska 4b

I miejsce i tytuł „ Mistrza Matematyki klas piątych zdobył – Aleks Dydak 5b

II m-ce       Katarzyna Walczuk 5a

III m-ce      Nina Parysz 5a

I miejsce i tytuł „ Mistrza Matematyki klas szóstych zdobył – Kacper Piotrowski 6b

II m-ce       Karol Siembida 6b

III m-ce      Filip Burek 6c, Jakub Bulec 6b

I miejsce i tytuł „ Mistrza Matematyki klas  siódmych  zdobył – Michał Bonarski 7a

II m-ce       Jakub Zajchowski 7a

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, odwagi oraz uporu i ambicji.

Organizatorzy :Agnieszka Smagała , Anna Skorupa