Szkolny Klub Górski “Jedyneczka” w Piwnicznej Zdroju

Góry zimą są piękne! W dniach 23-24-25 stycznia 2019r. grupa 41 uczniów naszej szkoły wzięła udział w niezwykłym wyjeździe. Śniegu i dobrej zabawy nie brakowało:)

W drodze do Piwnicznej-Zdrój uczniowie uczestniczyli w warsztatach heraldyczno-plastycznych „Mój herb – moje logo”, a także warsztatach edukacyjno-plastycznych w Szymbarku. Efektem pracy były własnoręcznie wykonane herby, oraz aromatyczne tabliczki z wosku i kwiatów. Po warsztatach udaliśmy się do Domu Wczasów Dziecięcych. Uczniowie spędzili tam bardzo aktywnie czas na zajęciach sportowych, plastycznych i muzycznych. Brali udział w konkurach za co otrzymali pamiątkowe dyplomy. Bardzo ważnym punktem programu jak zawsze było wyjście w góry. Spacer ścieżką edukacyjną w Parku Zdrojowym i w Parku Węgielnik dostarczył niezapomnianych wrażeń. Można było podziwiać panoramę miasta i skutą lodem rzekę Poprad. W pijalni wód mineralnych degustowaliśmy wodę o unikatowym smaku.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego wyjazdu.

Zdjęcia J.Socha