Pobiegli dla Anity!

29 września 2018 roku w Stalowej Woli odbył się Leśny Charytatywny Festiwal Biegowy. Głównym celem festiwalu było zebranie środków na wsparcie i leczenie Anity Wartak, uczennicy naszej szkoły, która od lat walczy z chorobą nowotworową. W biegu wystartowało blisko 250 zawodników z wielu polskich miast. Przybyli także lekkoatleci z Ukrainy. Biegacze mieli do wyboru pokonanie dystansu 7 km  albo 21 km. Trasa prowadziła przez las i nie należała do łatwych. Wszystkim udało się ukończyć bieg i otrzymać medal na mecie.

W biegu wystartowali także nauczyciel i pracownicy naszej szkoły, nie zabrakło również rodziców naszych uczniów.  Nauczyciele z “Jedynki” , oraz  Samorząd Uczniowski włączyli się  w pomoc przy zabezpieczaniu trasy biegu  pełniąc rolę wolontariuszy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, wolontariuszom oraz Firmie Superior Industries ze Stalowej Woli , za zorganizowanie biegu i pomoc naszej Anitce.

Anitce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia !