Piłkarskie mistrzostwa dziewcząt

Na boisku Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 7, odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt.Do rozgrywek stawiło się siedem szkolnych drużyn.
Mecze rozgrywały się na wyrównanym poziomie co sprawiło, że trzy reprezentacje zdobyły taką samą ilość punktów.O przejściu do finału zadecydowały rzuty karne… i tu zabrakło nam odrobiny szczęścia.
Nie załamało to nastroju w zespole, bo przecież za rok może być lepiej :-) tym bardziej, że w składzie wystąpiły również dziewczęta z las czwartych i piątych.
W składzie wystąpiły: Gabrysia Dąbek, Wiktoria Trzeciak, Aleksandra Bąk, Liwia Lenart, Iza Piłat, Anastazja Gil, Nikola Majewska, Iga Potocka, Magda Krowińska i Agnieszka Maciąg.
Gratulujemy!