Mistrzowie Podkarpacia!!! Brawo!

W dniu 04 marca 2018 r na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej w Adamówce, odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Podkarpacia chłopców w futsalu w kat.U12. Do rozgrywek przystąpiło osiem zespołów. W swojej grupie nasza reprezentacja nie miała sobie równych, wygrywając wszystkie spotkania: GKS Majdan Sieniawski 2:0, Brzeg Białobrzegi 4:1, Góral Tryńcza 5:0. W półfinale nasza drużyna spotkała się z drużyną GAF Głogów Małopolski, również wygrywając 4:0.  W meczu finałowym spotkali się z Kotwicą Korczyna, i tu nie obeszło się bez emocji.Wynik meczu zakończył się remisem 2:2, i o zwycięstwie miały zadecydować rzuty karne. Tu okazaliśmy się skuteczniejsi, wygrywając ostatecznie 3:2. Nasz reprezentant Jakub Bulec został nominowany do tytułu Najlepszego Strzelca. Skład reprezentacji: Jakub Bulec, Oliwier Miecznikowski, Adrian Sajdak, Mikołaj Studnicki, Wiktor Studnicki, Brajan Piotrowski i Bartosz Pikuła. Drużynę prowadził trener Filip Szafraniec.

Gratulujemy!!!