PSP nr 1 w Stalowej Woli

Mistrzostwa Szkoły za nami!!!

IMG_2234

Zakończyły się Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej. Przypomnijmy, że klasy młodsze walczyły o tytuł „Małego Mistrza Szkoły” a klasy starsze rywalizowały o ” Mistrza Szkoły”. Tytuł „Małego Mistrza Szkoły” trafił w ręce drużyny z klasy 3b, która wystąpiła w składzie: Dawid Bratejko, Jakub Karwat i Wojciech Baran. Najlepszym  bramkarzem turnieju w klasach młodszych został Krystian Pyrkosz, a tytuł najlepszego strzelca otrzymał Wojciech Baran. Drugie miejsce przypadło 2a -( Kacper Żołdak, Bartek Świeca,Adrian Moskal,Dawid Madej). Trzecie miejsce zajęli mali  zawodnicy z klasy 3c -( Michał Piech, Wiktor Studnicki, Krystian Pyrkosz, Kondrad Zagulski). W klasach starszych tytuł „Mistrza Szkoły” trafił do drużyny KPM-( Jakub Bulec, Mikołaj Studnicki, Paweł Potocki), drugie miejsce przypadło drużynie z klasy 6b a trzecie zawodnikom drużyny FC Szejker. Najlepszym strzelcem został Jakub Bulec, najlepszym bramkarzem Paweł Potocki. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!