Królewna Śnieżka i 7 Krasnoludków… w krainie dobroci.

Nie tak dawno dawno  temu, bo 25 kwietnia 2016 roku 7 Krasnoludków wraz z Królewną Śnieżką postanowiło pomóc chorej dziewczynce w przepędzeniu z jej życia złej choroby . Wieści o tym wyzwaniu szybko rozeszły się po całym Stalowym Miasteczku i z każdego zakątka zaczęli wychodzić ludzie dobrych serc, by pomóc małej Anitce.  Mali i duzi, rodzice , dzieci , dziadkowie zaczęli dzielić się tym co mają. Jedni oddawali swój czas, talent, pracę, a inni dzielili się dukatami.  Wszyscy zjawili się na czarodziejskim przedstawieniu na pięknej sali Miejskiego Pałacu Kultury . Chętnie wrzucali datki do białych skrzyneczek, częstowali pysznymi słodkościami i  podziwiali krasnali z piękną Śnieżką pląsających na scenie. Srebrne lustro, służąca, leśniczy, zajączek , a nawet   piękna zła królowa wzruszyli się losem dziewczynki .  Z chwili na chwilę rosła góra dukatów. Łezka zakręciła się w oku , gdy następnego dnia okazało się ,że góra jest naprawdę duża. Zebrane datki na pewno pomogą dziewczynce w powrocie do zdrowia. Czekamy na Ciebie Anitko w naszej bajce. Czeka na Ciebie rola zdrowej , uśmiechniętej dziewczynki, która chodzi z innymi dziećmi do szkoły. Pamiętaj, że każda bajka ma szczęśliwe zakończenie i takie właśnie dla Ciebie wymyśliliśmy.

Dziękujemy rodzicom i uczniom za przygotowanie wypieków i wolontariat, mediom za wspólne działanie i wsparcie w przeprowadzeniu akcji,  panu Arkadiuszowi Jakusowi za wprowadzenie nas swoim czarodziejskim głosem w bajkowy klimat.

Szczególnie dziękujemy panu Markowi Gruchocie za umożliwienie zorganizowania naszej akcji w Miejskim Domu Kultury.

Jedno jest pewne! W Stalowej Woli Ludzi o dobrych sercach nie brakuje!