I miejsce! Zbieramy makulaturę – ratujemy lasy!

16 listopada w Miejskim Domu Kultury odbył się finał VI edycji konkursu „Ratuj lasy – zbieraj makulaturę”. W ramach całorocznego konkursu uczniowie ze stalowowolskich szkół oraz dzieci z przedszkoli  gromadzą makulaturę, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, a także plastikowe nakrętki. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, zdobyliśmy pierwsze miejsce w zbiórce makulatury wśród szkół podstawowych. W uroczystości wręczania nagród brali udział uczniowie klasy II b, gdyż to oni uzbierali jej najwięcej.
Razem z panią dyrektor odebrali nagrodę główną, która pozostanie w ich sali lekcyjnej. Po części oficjalnej zagrał zespół rockowo – metalowy a także zespół hip –hopowy, w którym jednym z wokalistów był nasz uczeń Kuba Bulec. Mamy nadzieję, że w VII edycji konkursu też znajdziemy się w grupie zwycięzców, bo już od września wzięliśmy się ostro do „roboty”.