25 listopada 2015 roku w naszej szkole obchodziliśmy DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
W tym dniu każdy uczeń i nauczyciel przyniósł do szkoły swojego ulubionego MISIA.
Naszym zadaniem było opiekowanie się swoim MISIEM przez cały dzień .
Byliśmy za niego odpowiedzialni.
Musieliśmy uważać, żeby nic złego mu się nie stało i żeby podobało mu się w naszej szkole.
W trakcie trwania lekcji MIŚ  obserwował jak dzieci się uczą i zachowują, ale nie  mógł się z nimi bawić.
W czasie przerw uczniowie mogli bawić się i przytulać swojego MISIA, spacerować z nim , oraz poznawać go z innymi MISIAMI.

Trzeba było powstrzymać się od biegania, krzyku i kłótni bo misie bardzo tego nie lubią! To był dzień bez przemocy, przezywania, popychania i bicia. Nikomu nie wolno nigdy tego robić i misie nam o tym miały przypominać.
Misie są symbolem pomagania, troski i opieki. Lubią przytulanie, spokojny głos, uśmiech, kołysanie i śpiewanie .
Tak jak dorośli opiekują się swoimi dziećmi, troszczą się o nich tak uczniowie w tym dniu opiekowali się swoimi MISIAMI, a nauczyciele  mieli okazję przez chwilę poczuć się znowu dziećmi .