CZYTANIE- dodaj do ulubionych !!!

Ostatnie spotkanie w Szkolnym Klubie Literacko- Czytelniczym obfitowało w wiele niecodziennych zdarzeń. Gospodarzami spotkania byli starsi uczniowie, którzy przygotowali dla nowych członków klubu czytelnicze zadania. Po uroczystym powitaniu uczniowie zaopatrzeni w mapy poszukiwali ukrytych w zakamarkach szkoły czytelniczych sów.” Każda sowa to jedna sylaba zaszyfrowanego hasła Klubu” – ogłosiliśmy młodym adeptom czytelnictwa, a ”każda zaczytana postać, ukryta za sową” to wasz nowy kolega lub koleżanka w Klubie ! Radości w poszukiwaniu czytelniczych przygód było co niemiara ! Klub zaś zyskał ciekawych świata i obdarzonych wielką wyobraźnią miłośników czytania.
Jeśli i Ty lubisz podróżować śladami bohaterów literackich koniecznie musisz nam o swoich ulubionych książkach opowiedzieć !  Spotkania w klubie – co tydzień- w piątek od 7.oo- 8.oo ( Zacznij szkolny dzień od wielkiej przygody )
Klubowicze wraz z opiekunami – M. Janusz, J.Puskarczyk.