“Cudaki-śmieszaki”- świetlicowy konkurs

Oj, działo się w naszej świetlicy! A wszystko za sprawa konkursu plastycznego. Już sam tytuł „Dary jesieni – cudaki śmieszaki” zasugerował dzieciakom z klas młodszych, że musza pobudzić swoją wyobraźnię. Z informacji, które do nas dotarły wiemy, że uczniowie bardzo zaangażowali się w zdobywanie potrzebnych do wykonania prac materiałów. Zabrali rodziców na spacer do lasu, z babcią i dziadkiem przekopali ogródek. Nawet wstali wcześnie rano w sobotę (chociaż to dzień wolny od zajęć), żeby odwiedzić miejscowy targ z warzywami i owocami. Kreatywność naszych uczniów mile zaskoczyła wszystkich odwiedzających naszą wystawę.

Organizatorki konkursu  – panie: Dorota Łasicka. Jolanta Mścisz i Małgorzata Zawadzka z przyjemnością wręczyły kolorowe dyplomy oraz nagrody wyróżnionym dzieciom.