„Autobus Energetyczny”

W piątek 2.10.15r. uczniowie z klasy 4b pod opieką pani E. Sarzyńskiej wzięli udział w warsztatach ekologicznych pod hasłem „Autobus Energetyczny – mobilne centrum edukacyjno – informacyjne przeciwdziałania zmianom klimatu”. Zajęcia odbyły się w autobusie miejskim dostosowanym do pełnienia funkcji „mobilnego laboratorium”. Autobus został wyposażony w modele, makiety i prezentacje ukazujące sposoby oszczędzania energii w życiu codziennym. Uczniowie poprzez zabawę zapoznali się również z zasadami segregacji odpadów. Najbardziej aktywni uczestnicy warsztatów zostali nagrodzeni piłkami, książkami i innymi drobnymi upominkami. Warsztaty zostały zorganizowane przez Wydział Gospodarki Gminy Stalowa Wola.